Dla recenzentów i partnerów medialnych

Block
Cieszymy się, że jesteś z nami! Dziękujemy za Twój wkład w tworzenie NovelTime, czyli opowieści spod pingwiniego pióra.
NovelTime logo media
Sprawdź nowości
Śledź autorów
Najnowsze publikacje
redakcja@noveltime.pl

NovelTime udostępnia recenzentom treści przedpremierowo. Część z nich jest przeznaczona także do przedpremierowej publikacji w mediach recenzenta, który tym samym dostarcza swoim odbiorcom tzw. materiały ekskluzywne. Takie działanie pozwala na pozyskanie nowych obserwatorów zainteresowanych omawianą pozycją, a także na zbudowanie opinii eksperta.

Linki do profili/blogów recenzentów będą zamieszczane w specjalnej zakładce. Fragmenty wybranych opinii wraz z odnośnikiem i oznaczeniem jej autora opublikujemy na stronie głównej.

NovelTime ponadto zapewnia wsparcie (porady) w sprawach związanych z publikowaniem czy też prowadzeniem mediów społecznościowych. Chętnie angażujemy się w akcje medialne i większe współprace.

Patronat medialny można objąć nad konkretnym dziełem, sekcją na stronie lub całym portalem. Patron może wówczas opublikować swój logotyp w widocznym miejscu rozdziału lub pozostałej części witryny.

Zwykle też dowiaduje się częściej o nowościach i planowanych akcjach. Logotypy patronów wraz z odnośnikami i opisami znajdą się w specjalnej zakładce.

Przede wszystkim zależy nam na zapoznaniu się z tekstem, poinformowaniu o tym w mediach i szczerej opinii.

Zależy nam na zamieszczeniu zapowiedzi premiery opowieści i przynajmniej jednego z przesłanych materiałów dodatkowych.

Ponadto:

  1. Instagram/Facebook – 2x story (jedno w dniu premiery).
  2. Blog – umieszczenie artykułu w widocznym miejscu na stronie. 

Partner medialny nie obejmuje patronatem żadnej treści na NT (chyba że jest to jedna z zasad współpracy), ale wspiera platformę w celu osiągnięcia określonych korzyści.

Portale mogą np. wzajemnie do siebie linkować, zamieszczać banery czy prezentować wspólną ofertę publikacji.

Zostań patronem NT