#noveltimepl

Brakuje tu Twoich opowieści

Dołącz do twórców NovelTime i wykorzystaj naszą artystyczną przestrzeń. Publikuj opowiadania, powieści i wiersze, docierając do stale powiększającej się grupy czytelników.

Poeci codzienności

Bądź sobą, uwielbiamy prawdziwych ludzi! Zobacz, co daje publikowanie na NovelTime 🙂

Znajomości

To jedna z najwspanialszych korzyści platformy. Dzięki niej możemy łączyć ze sobą cudownych ludzi o podobnych zainteresowaniach!

Motywacja

Gdy pojawia się okazja, nie zawsze z niej korzystamy, ale NovelTime jest impulsem. Łap wiatr w żagle, pokaż się światu! Czekamy na Ciebie.

Doświadczenie

W NovelTime współpracujesz z profesjonalnymi redaktorami, korektorami i grafikami. Możesz poznać wiele przydatnych technik i narzędzi.

Miejsce

Albert, nasz pingwin, bardzo dba o swój dom. Portal NovelTime sprzyja czytaniu, nie wyświetla denerwujących reklam, jest minimalistyczny i przytulny.

Projekty

Gdy tylko pojawia się interesujący pomysł na opracowanie czegoś nowego, zaczynamy realizację. Chcesz pomóc? To do dzieła!

Zabawa

Odważ się mówić, krzycz! Testuj nowe gatunki, nie bój się krytyki, idź swoją drogą. To wszystko jest tylko próbą formy, fikcją. Dołóż trochę wariactwa.

Lewis Carroll, "Alicja w Krainie Czarów"

Odbiło ci, zbzikowałaś, dostałaś fioła.
Ale coś ci powiem w sekrecie.
Tylko wariaci są coś warci.

Wyślij zgłoszenie poprzez e-mail

W tytule maila podaj tytuł pracy oraz swoje imię i nazwisko. W treści zamieść notkę biograficzną, konspekt (gatunek, tematykę, objętość, streszczenie), określ, kiedy skończysz pisać, a przede wszystkim załącz plik z tekstem (min. 60% całości utworu).

Adres: redakcja@noveltime.pl