Srebro i Czerń

Harper, w dzieciństwie porwana przez Emrona, dołącza do Dzieci Nocy – grupy mającej strzec wilczego sekretu i zapobiegać terroryzmowi. Jej życie jest pełne bólu, tragicznych wspomnień i koszmarów, które wracają do niej każdej nocy. Gdy w pobliżu zamku ludzie odnajdują ciało młodego chłopaka, życie Harper komplikuje się jeszcze bardziej.
Podczas jednej z misji, trafia w ręce Biaga Torcello i zdaje sobie sprawę, że przeszłość znów pragnie ją pochwycić, a niewyjaśnione morderstwa to tylko początek. Okazują się sobie przeznaczeni i chociaż żadne nie chce tej więzi, łączy ich jeden cel – odkrycie, kto stoi za nielegalnym tworzeniem hybryd.

Srebro i Czerń” to nie tylko historia, w której dwójka wilkołaków walczy ze złem, ale także powieść, opowiadająca o młodych ludziach, którzy podążają za przeznaczeniem. Biago i Harper zabierają czytelnika na podróż pełną wilczych zagadek, namiętności i pożądania. Książka pochłania od pierwszych stron, a rozwijająca się relacja bohaterów wyzwala lawinę rozmaitych emocji.

Julia Koszela

Lista części

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.